UBYTOVÁNÍ

Apartman Student | DC Domino | Rooms 5 | Vltava | V soukromí


Apartman Student

 

Koleje a apartmány Apartman Student nabízejí ubytování a bydlení pro studenty v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní studium.

 

Kromě nadstandardního ubytování na kolejích zahrnuje bydlení v klidné lokalitě Praha - Kunratice i bohaté sportovní a kulturní vyžití a kvalitní infrastrukturu. V dostupné vzdálenosti kolejí se nachází poliklinika, solárium, koupaliště Šeberák, nákupní centru Chodov, metro, MHD, fotbalové hřiště volejbalové hřiště, krytá tenisová hala či tenisový kurt.

 

Adresa: Chemická 951, Praha 4 – Kunratice

 

V novém moderním objektu Apartman Student v Praze Kunraticích se nachází 115 nadstandardně vybavených pokojů, restaurace s celodenním provozem a studentský klub. Nabídka ubytování pro studenty zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány. Toto bydlení pro studenty zajišťuje ideální podmínky s nadstandardním ubytováním - součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, plazmová televize, stoly, skříně, postele, internet a společná kuchyňka na každém patře. Každý pokoj má balkon. Každých 14 dní probíhá výměna ložního prádla.

 

 
Typ pokoje
Cena pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou
od 249 CZK/osoba/den
2
Třílůžkové pokoje s balkonem nebo terasou
od 219 CZK/osoba/den
3
Čtyřlůžkové pokoje s balkonem nebo terasou
od 229 CZK/osoba/den

 

ubytovani1  ubytovani2  ubytovani3  ubytovani4  ubytovani5  ubytovani6 ubytovani7 

 

Cesta do jazykové školy Czech Prestige

 

1. Z autobusové zastávky „Volha“ pojedete autobusem číslo 177 do stanice „Chodov“, kde přestoupíte na linku metra C. Ze stanice metra „Chodov“ pojedete do stanice „Florenc“, kde přestoupíte na linku metra B a pojedete do stanice „Hůrka“ a pak pěšky zhruba 10 min k budově Czech Prestige (doba trvání cca 50 min.).

 

2. Můžete jet také linkou metra B do stanice „Luka“. Vystoupíte na stanici „Luka“, kde přestoupíte na autobus č. 174, kterým pojedete do zastávky „Nárožní“, jež je přímo před budovou Czech Prestige (doba trvání cca 45 min.) Více informací na http://www.apartmanstudent.cz/

 

mapahotel 

 

CZPMAPA 


DC Domino

 

V moderně zrekonstruované budově se nachází 222 jednolůžkových světlých, nadstandardně vybavených pokojů, které poskytují maximální komfort soukromí. Pokoje jsou vybaveny  vlastním sociálním zařízením, lednicí, postelí s pohodlnou matrací (120 cm), polštářem, peřinou a povlečením, pracovním stolem, židlí, skříní a zrcadlem. Do pokojů je zaveden vysokorychlostní internet pro pohodlnou práci i zábavu. Součástí každého patra je moderně vybavená společná kuchyně.

 

domino00 domino01 domino02 domino03 domino04 domino05

 

V objektu se dále nachází prádelna, kolárna, parking a recepce. Disponujeme oploceným parkovištěm s ostrahou o kapacitě 65 parkovacích míst. Nutno uvést, že jsme pamatovali i na ubytování hendikepovaných osob.

 

Jde o unikátní projekt nabízející ubytování pro studenty v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní vysokoškolské studium a následnou relaxaci. Inspirovali jsme se provozem zahraničních studentských kolejí a poznatky přenášíme do našeho prostředí, kde nabízíme nový evropský standard studentského bydlení.

 

Rooms 5


Kolej se nachází v tiché čtvrti Prahy 5 (Praha 13), v bezprostřední blízkosti školy (10 minut pěšky), metro Hůrka – 5 minut (do centra – 15 minut po žluté trase metra B), autobusová zastávka - 3 minuty, supermarket Kaufland – 5 minut, pošta, lékárna – 5 minut.

Adresa: ul. Blattného 13, Praha 5 – Stodůlky
.

 

003 007 004 000

 

001 006 009 008

 

005 011 002 010

 

Rooms 5 má k dispozici celkový počet 150 míst (byty v buňce s dvěma dvoulůžkovými pokoji a příslušenstvím, byty v buňce s dvoulůžkovým a jednolůžkovým pokojem a příslušenstvím, dvoulůžkové byty s příslušenstvím).
Jsou to světlé, moderně zařízené byty s příslušenstvím a kuchyní, zajišťují studentům maximální pohodlí.

Byty jsou vybaveny koupelnou (sprcha + WC), kuchyní s ledničkou, elektrickým vařičem a digestoří. V pokojích jsou postele s pohodlnou matrací, polštářem, přikrývkou a ložním prádlem, dále je tam psací stůl, židle, skříň, lampa a polička nad postelí. Přístup k internetu je v celé budově koleje.

Pro získání prvního studentského víza Rooms 5 poskytuje studentům smlouvy na ubytování na základě zaplacené kauce. Rezervovat si místo je možné přímo na webové stránce koleje.

Cena lůžka v pokoji je přibližně 244 — 263 euro/měsíc (6586 Kč nebo 7159 Kč), 309 euro/měsíc (7720 Kč), 332 euro/měsíc (8293 Kč) – podle velikosti a typu pokoje. Na webové stránce jsou plánky poschodí, kde je snadné se orientovat a vybrat vhodný pokoj.


Kolej Vltava

 

K dispozici je 254 dvoulůžkových pokojů, které jsou uspořádány do buněk. Struktura buněk je 2+2 (dva dvoulůžkové pokoje), tedy v rámci jedné buňky jsou umístěna 4 lůžka. Každá buňka je vybavena vlastní kuchyňkou s kuchyňskou linkou (bez kuchyňského náčiní a nádobí), elektrickým ohřívačem a lednicí, a dále vlastní koupelnou se sprchou, umyvadlem a WC.

 

001 v004 003 v005 v008 v007 v006

 

Na pokoji můžete využít vysokorychlostní připojení k internetu jak přes kabel, tak bezdrátově přes wifi.

 

V blízkosti budovy se nachází velké neplacené parkoviště.

 

V soukromí

 

Student má právo si vybrat soukromé ubytování (pronájem bytu), které mu musí předběžně odsouhlasit administrace školy. Administraci školy je třeba poskytnout adresu plánovaného ubytování, kopii smlouvy s ubytovatelem či potvrzení o ubytování, výpis z katastru nemovitostí.

Této možnosti ubytování v soukromí mohou využit jen studenti, kteří dosáhli 18 let.

© 2009-2018 Czech Prestige - jazyková škola Natálie Gorbaněvské,
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.