12. školní rok v Czech Prestige Natálie Gorbaněvské


12. školní rok v Czech Prestige Natálie Gorbaněvské

 

11. září začal v jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky Czech Prestige Natálie Gorbaněvské nový školní rok, v pořadí už dvanáctý. Slavnostního shromáždění se zúčastnili noví studenti školy, jejich rodiče (rodičů bylo tentokrát mnoho), učitelé i administrativní pracovníci školy.

 

K rodičům promluvil ředitel jazykové školy Czech Prestige Natálie Gorbaněvské pan Zdeněk Okůnek, jenž vyjádřil pevné přesvědčení v tom, že nastupující nový školní rok bude úspěšný. A k tomu má škola vše nezbytné: zkušenosti, tradici, skvělý pedagogický sbor, a samozřejmě studenty. Czech Prestige je škola rodinného typu, a tedy veškerý školní život je založen na individuálním přístupu ke studentovi. A tento přístup je znát jak ve výuce, tak v podpoře dětí v mimoškolní době. O našich studentech víme vše: kam se budou hlásit, kdy každý z nich skládá nostrifikační zkoušky, víme, nakolik je každý odpovědný a pilný, jak plní své povinnosti, jaký má prospěch a disciplínu.

 

12. školní rok v Czech Prestige Natálie Gorbaněvské

 

Za námi je 11 let práce, a její výsledky jsou konkrétní a očividné: mnozí naši absolventi již obhájili diplomové práce a pracují v prestižních firmách, mnozí naši absolventi studují na fakultách významných vysokých škol: na Univerzitě Karlově, Vysoké škole ekonomické, na Českém vysokém učení technickém. Rodinná škola jsme také proto, že u nás studují příbuzní: bratři a sestry. Vypouštíme jednoho, přijímáme dalšího se stejným příjmením (v sále bylo několik takových studentů). Náš největší úspěch je ale především v tom, že mladší jdou po stopách starších. Tak šťastnou cestu, přátelé! Blahopřejeme k začátku školního roku!

© 2009-2023 Czech Prestige - jazyková škola Natálie Gorbaněvské,
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.