UBYTOVÁNÍ

DC REZIDENCE | Rooms 5 | Apartman Student | Vltava | V soukromí

 

DC REZIDENCE

 

V moderně zrekonstruované budově se nachází 222 jednolůžkových a 32 dvoulůžkových světlých, nadstandardně vybavených pokojů a 8 apartmánů, které poskytují maximální komfort soukromí. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, postelí s pohodlnou matrací (120 cm), polštářem, peřinou a povlečením, pracovním stolem, židlí, skříní a zrcadlem.

 

Do pokojů je zaveden vysokorychlostní internet pro pohodlnou práci i zábavu. Součástí každého patra je moderně vybavená společná kuchyň, společenský koutek a možnost rozšíření pokojů o další místnost s balkónem.

 

domino00 daa12943ff6b4bfc62ed726977ceb421 domino03 domino04 domino05 3.np-kuch

 

K dispozici a pro zvýšení komfortu studentů slouží samoobslužná prádelna, kolárna, venkovní parking, zasedací místnost, recepce a služby STUDIO REZIDENCE, které nabízí dámské a pánské kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, pedikúru, masáže.

Disponujeme oploceným parkovištěm s ostrahou o kapacitě 65 parkovacích míst. Nutno uvést, že jsme pamatovali i na ubytování hendikepovaných osob.

V objektu lze využít ortopedickou ordinaci, fotolaboratoř, bankomat KB, automaty na různé druhy občerstvení, multifunkční kopírovací stroj, ale také například hlídání dětí.

DC REZIDENCE je součástí sportovně-relaxačního a gastronomického komplexu DOMYNO (restaurace s terasou, jídelna, burger bar, tenisové kurty, beach volejbal, halové sporty, fit centrum, atd.).

 

Jde o unikátní projekt nabízející ubytování pro studenty v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní vysokoškolské studium a následnou relaxaci. Inspirovali jsme se provozem zahraničních studentských kolejí a poznatky přenášíme do našeho prostředí, kde nabízíme nový evropský standard studentského bydlení.

 

 
Typ pokoje
Nájemné / měsíc
1
Jednolůžkový pokoj
 8.800,-- CZK
2
Dvoulůžkový pokoj
 6.550,-- CZK /osoba/

 

Adresa: Novodvorská 1061/10, 142 00  Praha 4 - Lhotka

 

 

Web: www.dcrezidence.cz

 

Rooms 5


Kolej se nachází v tiché čtvrti Prahy 5 (Praha 13), metro Hůrka – 5 minut (do centra – 15 minut po žluté trase metra B), autobusová zastávka - 3 minuty, supermarket Kaufland – 5 minut, pošta, lékárna – 5 minut.

Adresa: ul. Blattného 13, Praha 5 – Stodůlky
.

 

003 007 004 000

 

001 006 009 008

 

005 011 002 010

 

Rooms 5 má k dispozici celkový počet 150 míst (byty v buňce s dvěma dvoulůžkovými pokoji a příslušenstvím, byty v buňce s dvoulůžkovým a jednolůžkovým pokojem a příslušenstvím, dvoulůžkové byty s příslušenstvím).
Jsou to světlé, moderně zařízené byty s příslušenstvím a kuchyní, zajišťují studentům maximální pohodlí.

Byty jsou vybaveny koupelnou (sprcha + WC), kuchyní s ledničkou, elektrickým vařičem a digestoří. V pokojích jsou postele s pohodlnou matrací, polštářem, přikrývkou a ložním prádlem, dále je tam psací stůl, židle, skříň, lampa a polička nad postelí. Přístup k internetu je v celé budově koleje.

Pro získání prvního studentského víza Rooms 5 poskytuje studentům smlouvy na ubytování na základě zaplacené kauce. Rezervovat si místo je možné přímo na webové stránce koleje.

Cena lůžka v pokoji je přibližně 269 — 292 euro/měsíc (6725 Kč nebo 7310 Kč), 315 euro/měsíc (7885 Kč), 339 euro/měsíc (8470 Kč) – podle velikosti a typu pokoje. Na webové stránce jsou plánky poschodí, kde je snadné se orientovat a vybrat vhodný pokoj.


Apartman Student

 

Koleje a apartmány Apartman Student nabízejí ubytování a bydlení pro studenty v klidném prostředí, se všemi službami potřebnými pro kvalitní studium.

 

Kromě nadstandardního ubytování na kolejích zahrnuje bydlení v klidné lokalitě Praha - Kunratice i bohaté sportovní a kulturní vyžití a kvalitní infrastrukturu. V dostupné vzdálenosti kolejí se nachází poliklinika, solárium, koupaliště Šeberák, nákupní centru Chodov, metro, MHD, fotbalové hřiště volejbalové hřiště, krytá tenisová hala či tenisový kurt.

 

Adresa: Chemická 951, Praha 4 – Kunratice

 

V novém moderním objektu Apartman Student v Praze Kunraticích se nachází 115 nadstandardně vybavených pokojů, restaurace s celodenním provozem a studentský klub. Nabídka ubytování pro studenty zahrnuje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány. Toto bydlení pro studenty zajišťuje ideální podmínky s nadstandardním ubytováním - součástí vybavení apartmánů je vlastní sociální zařízení, lednice, plazmová televize, stoly, skříně, postele, internet a společná kuchyňka na každém patře. Každý pokoj má balkon. Každých 14 dní probíhá výměna ložního prádla.

 

 
Typ pokoje
Cena pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou
od 299 CZK/osoba/den
2
Třílůžkové pokoje s balkonem nebo terasou
od 263 CZK/osoba/den
3
Čtyřlůžkové pokoje s balkonem nebo terasou
od 275 CZK/osoba/den

 

ubytovani1  ubytovani2  ubytovani3  ubytovani4  ubytovani5  ubytovani6 ubytovani7 

 

Kolej Vltava

 

K dispozici je 254 dvoulůžkových pokojů, které jsou uspořádány do buněk. Struktura buněk je 2+2 (dva dvoulůžkové pokoje), tedy v rámci jedné buňky jsou umístěna 4 lůžka. Každá buňka je vybavena vlastní kuchyňkou s kuchyňskou linkou (bez kuchyňského náčiní a nádobí), elektrickým ohřívačem a lednicí, a dále vlastní koupelnou se sprchou, umyvadlem a WC.

 

001 v004 003 v005 v008 v007 v006

 

Na pokoji můžete využít vysokorychlostní připojení k internetu jak přes kabel, tak bezdrátově přes wifi.

 

V blízkosti budovy se nachází velké neplacené parkoviště.

 

V soukromí

 

Student má právo si vybrat soukromé ubytování (pronájem bytu), které mu musí předběžně odsouhlasit administrace školy. Administraci školy je třeba poskytnout adresu plánovaného ubytování, kopii smlouvy s ubytovatelem či potvrzení o ubytování, výpis z katastru nemovitostí.

Této možnosti ubytování v soukromí mohou využit jen studenti, kteří dosáhli 18 let.

© 2009-2024 Czech Prestige - jazyková škola Natálie Gorbaněvské,
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.