Rodinný výlet do Karlových Var


 

Nástupen do naší jazykové školyCzech PrestigeNatálie Gorbaněvské studenti jen jakoby přešli z jedné rodiny do druhé. Vztahy studentů s učiteli totiž nejsou ohraničeny pouze učební dobou, rádi spolu tráví čas i mimo výuku. A protože v českých rodinách bývá zvykem věnovat se o víkendu svým blízkým, tak se minulý víkend 7. skupina vydala na výlet do Karlových Var.

 

 

Do jednoho z nejnavštěvovanějších lázeňských měst v České republice, světově proslulého svými léčebnými prameny, Mezinárodním filmovým festivalema unikátním likéremBecherovka.

 

 

Mnozí hosté zanechali v Karlových Varech část svého srdcea vracejí se sem stále znova, stálými hosty lázní je také řada celebrit. No a„Kolumbem“, který objevil Karlovy Vary pro Rusybyl sám car PetrI, jehož busta,zhotovenavděčnými obyvateli, se nachází pod vyhlídkouna jeho vrcholku.

 

 

7. skupina se podělila zážitky z výletu:

 

Karlovy Vary jsou krásnécelistvé lázeňské město v západních Čechách. Nachází se v něm několik teplých lázeňských pramenů, proto mnozí chtějí toto město navštívit. A tak ani naše skupina nebyla výjimkou a prošla se po jeho příjemných uličkách. V Muzeu Becherovky jsme si nejen poslechli historii tohoto nápoje, ale také jsme ho ochutnali. Návštěva Karlových Var je výborný způsob, jak strávit víkend s přáteli.

 

 

© 2009-2024 Czech Prestige - jazyková škola Natálie Gorbaněvské,
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.