Neloučíme se, jen se naše cesty rozcházejí


02

 

Vždycky je to tak: očekáváš, zvykáš si, začneš mít rád, a oni odejdou… Každý rok odcházejí noví absolventi. A každý rok se nás zmocňují dvojaké pocity: smutek z rozloučení (každý rok se zdá, že takoví chytří a milí studenti už nebudou) a hrdost z uvědomění si: to u nás začali mluvit česky, to my jsme jim dali křídla k letu.

 

A nikdy se neloučíme, jenom naše cesty se rozcházejí. Srdce i dveře školy vždy zůstávají otevřené. Jazyková škola Czech Prestige Natálie Gorbaněvské nezná pojem „bývalý student“, ale jen „náš student, naše studentka“.
Takže, probraná látka je naučená (nebo nenaučená, na tom už teď nezáleží), zkoušky jsou složeny, certifikáty rozdány. Nejtěžší, zkouškový měsíc je za námi, před námi neméně těžký a odpovědný nástup na univerzity, přijímací zkoušky na vysoké školy. A my už našim studentům „držíme palce“ a věříme v jejich úspěch. Takové chytré děti nemohou zklamat.

 

Tento školní rok byl v počtu studentů rekordním – a škola se pyšní důvěrou, která jí byla vyslovena. Studenti poděkovali svým trpělivým, moudrým a neúnavným učitelům. Ředitel školy také ocenil jejich nepochybné zásluhy. Škola je silná díky učitelům, a ti jsou u nás skvělí!

 

Takže šťastnou cestu milí studenti, neztraťte se v nové zemi, ani v životě, vneste svůj přínos do vědecké, umělecké a pracovní sféry České republiky. Vždyť jdete sedmimílovými kroky, podařilo se vám dohnat vaše české vrstevníky, tak teď s nimi držte krok, a třeba je i směle předbíhejte. Hodně štěstí!

© 2009-2024 Czech Prestige - jazyková škola Natálie Gorbaněvské,
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.